Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Raf Sistemi

bibili

Raf Sistemi Sade ve klasik olarak, bu raflar güçlü bir kişiliğe sahiptir. Bu, üçgenleştirilmiş dikmelerin ters yerleştirilmesinden kaynaklanır ve birimin yüksekliği boyunca farklı derinliklerinde oynayan bir bükülme hareketi ile sonuçlanır. Üretilen dinamik etki, mobilyalara neredeyse insan bir tutum kazandırıyor: kişinin nereden baktığına bağlı olarak, omzunun üzerinden bakıyor ve / veya kapıları dinliyor gibi görünüyor. "Bibili" raflar farklı genişlikteki modüllerde üretilir. Dolayısıyla canlı grafik efektli özellik duvarları oluşturmak mümkündür.

Proje Adı : bibili, Tasarımcıların adı : Rosset Thierry Michel, Müşterinin adı : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Raf Sistemi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.