Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mağaza

Family Center

Mağaza Uzun (30 metre) ön duvarı kapatmamın birkaç nedeni var. Birincisi, mevcut binanın yüksekliği gerçekten tatsızdı ve ona dokunma iznim yoktu! İkincisi, ön cepheyi çevreleyerek içeride 30 metre duvar alanı kazandım. Günlük gözlemsel istatistikler çalışmama göre, alışveriş yapanların çoğu mağazanın içine sırf meraktan girmeyi ve bu cephenin Meraklı formlarının arkasında neler olduğunu görmeyi seçti.

Proje Adı : Family Center, Tasarımcıların adı : Ali Alavi, Müşterinin adı : Ali Alavi design.

Family Center Mağaza

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.