Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

ICICLE

Sandalye Koltukların iç tasarımın en önemli ve cana yakın üyeleri olduğunu düşünüyorum.Ayrıca açık ve kapalı mekanlarda olağanüstü rolleri var.Her zaman sandalyeler oturduğunuz, dinlenebileceğiniz ve rahatladığınız bir yer. Ayrıca herkes bu konuda iyi bir his var Şimdi güvendiğiniz güvenli ve sevimli kısım şiddet içeren ve güvensiz unsurlar haline gelirse ne olur? Göstermek istediğim duygu bu.

Proje Adı : ICICLE, Tasarımcıların adı : Ali Alavi, Müşterinin adı : Ali Alavi design.

ICICLE Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.