Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa Lambası

Aida

Masa Lambası Şahsen, doğadaki hayvanlardan ilham alıyorum ve tasarımlarımın çoğunda geometrik formlar kullanmak yerine doğal formları konuşlandırmayı tercih ediyorum. Masa lambası, iç tasarımda en sevdiğim nesnelerden biri. Bu masa lambasının tasarımı, Horn of ram'dan (wether) esinlenmiştir. Masa lambası işlevi gören heykelsi ve dekoratif bir form yaratmaya çalıştım.

Proje Adı : Aida, Tasarımcıların adı : Ali Alavi, Müşterinin adı : Ali Alavi design.

Aida Masa Lambası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.