Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Zemin Koltuk

Fractal

Zemin Koltuk Origami'den esinlenen Fractal, vücudumuza ve faaliyetlerimize hızlı ve basit bir şekilde uyum sağlayan esnek bir yüzey oluşturmak için kırışıklıklar ve kıvrımlara bakar. Herhangi bir takviye veya ekstra destek içermeyen kare şeklinde bir keçe koltuğudur, sadece teknolojisi ile dinlenirken vücudumuzu destekleyebilir. Birçok kullanıma izin verir: puf, koltuk, şezlong olarak ve bir modül olduğu için birçok farklı oda konfigürasyonu oluşturmak için başkalarıyla birlikte monte edilebilir.

Proje Adı : Fractal, Tasarımcıların adı : Andrea Kac, Müşterinin adı : KAC Taller de Diseño.

Fractal Zemin Koltuk

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.