Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Hamon

Saat Hamon, düz ve yuvarlak porselen ve sudan yapılmış bir saattir. Saatin elleri her saniyede suyu yavaşça döndürür ve hafifçe fırlatır. Su yüzeyinin davranışı, geçmişten günümüze üretilen dalgacıkların sürekli olarak örtüşmesidir. Bu saatin benzersizliği sadece şimdiki zamanı değil, her an değişen su yüzeyinin gösterdiği zamanın birikmesini ve zayıflamasını da göstermesidir. Hamon, adını Japoncada dalgalanma anlamına gelen 'hamon' kelimesinden almıştır.

Proje Adı : Hamon, Tasarımcıların adı : Kensho Miyoshi, Müşterinin adı : miyoshikensho.

Hamon Saat

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.