Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büyük Işıklı Bitki Saksısı

Divine

Büyük Işıklı Bitki Saksısı Bu, bir veya iki parça opal plastikten yapılmış büyük bir ışık potudur. Tencerenin hiç tabanı yok. Yani, onu büyüyen bir ağacın etrafına koyun. Ve kenarları "hızlı kilitler" ile birbirine bağlayın. Başkaları için temel fark, bunu büyüyen bir ağacın etrafına koymanızdır. Orada büyümek için ağaç koymuyorsun.

Proje Adı : Divine, Tasarımcıların adı : Ari Korolainen, Müşterinin adı : Adessin Oy.

Divine Büyük Işıklı Bitki Saksısı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.