Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etiketler

Stumbras Vodka

Etiketler Bu Stumbras'ın Klasik votka koleksiyonu, eski Litvanyalı votka yapma geleneklerini canlandırıyor. Tasarım, eski bir geleneksel ürünü günümüz tüketicisi ile yakın ve ilgili kılar. Yeşil cam şişe, Litvanya votka yapımı için önemli tarihler, gerçek gerçeklere dayanan efsaneler ve hoş, göz alıcı detaylar - eski fotoğrafları anımsatan kıvrılmış kesik form, altta klasik simetrik kompozisyonu tamamlayan eğimli çubuk, ve her bir alt markanın kimliğini yansıtan yazı tipleri ve renkler - hepsi geleneksel votka koleksiyonunu alışılmadık ve ilginç kılıyor.

Proje Adı : Stumbras Vodka, Tasarımcıların adı : Asta Kauspedaite, Müşterinin adı : Stumbras.

Stumbras Vodka Etiketler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.