Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

TIND End Table

Sehpa TIND Uç Tablosu, güçlü bir görsel varlığı olan küçük, çevre dostu bir masadır. Geri dönüştürülmüş çelik üst kısım, canlı ışık ve gölge desenleri oluşturan karmaşık bir desenle su jeti ile kesilmiştir. Bambu bacakların şekilleri çelik üstteki desenle belirlenir ve on dört bacağın her biri çelik üst kısımdan geçer ve daha sonra kesilir. Yukarıdan bakıldığında, karbonize bambu delikli çeliğe bitişik bir tutuklama deseni oluşturur. Bambu hızla yenilenebilir bir hammaddedir, çünkü bambu ahşap ürünü değil, hızla büyüyen bir ottur.

Proje Adı : TIND End Table, Tasarımcıların adı : Nils Finne, Müşterinin adı : FINNE Architects.

TIND End Table Sehpa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.