Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kitap

Brazilian Cliches

Kitap "Brezilya Klişeleri" eski bir Brezilya tipo klişeleri kataloğundan görüntüler kullanılarak oluşturuldu. Ancak unvanının nedeni sadece resimlerinin kompozisyonu için kullanılan klişelerden değil. Her sayfanın sırayla, diğer Brezilya klişeleriyle karşılaşıyoruz: Portekizlilerin gelişi, yerli Kızılderililerin kateşlenmesi, kahve ve altın ekonomik döngüleri gibi tarihi olanlar ... hatta trafik sıkışıklığıyla dolu çağdaş Brezilya klişeleri, borçlar, kapalı kat mülkiyeti ve yabancılaşma - Saygısız çağdaş görsel anlatımda tasvir edilmiştir.

Proje Adı : Brazilian Cliches, Tasarımcıların adı : Gustavo Piqueira, Müşterinin adı : .

Brazilian Cliches Kitap

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.