Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yan Masa

Chezca

Yan Masa Chezca, çalışırken normalde duran tüm eşyaları toplamanıza yardımcı olan bir yan masa. Küçük alanlar için tasarlanan ürün, minimum yer kaplar ve evin her yerine yerleştirilebilir. Her şeyi görünür ve kullanışlı tutan tüm küçük nesneler ve araçlar için bir hub olarak çalışır. Küçük eşyalar için bir üst yüzeye, şarj sırasında dergileri ve dizüstü bilgisayarları tutmak için bir ön yüzeye ve WIFI yönlendiricinizi tutmak ve kablolarınızı düzenlemek için gizli bir yere sahiptir. Chezca ayrıca kullanılmadığı zaman ayrı ayrı çekilebilen veya ayrı olarak asılabilen çeşitli elektrik prizleri de sunmaktadır.

Proje Adı : Chezca, Tasarımcıların adı : Andrea Kac, Müşterinin adı : KAC Taller de Diseño.

Chezca Yan Masa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.