Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Kalamis Liman Restaurant

Restoran Kalamis Liman Restaurant, Atölye A Mimarlık tarafından tasarlandı.Projenin sunumu için bir animasyon filmi gerekiyordu. Ayhan Güneri Architects tarafından hazırlanan animasyon filmin amacı, restoranın gerçekçiliğini yansıtıyordu. 1600 kare 64 saniyelik animasyondan render aşamasına kadar geçen 10 günlük dönem Kalamis Liman Restaurant'ın modelleme aşaması 800 yılında tamamlandı. saat animasyon, 3dsmax, v-ray programları için hazırlanan proje sunumu; xeon 16 çekirdekli 48 GB ram dell iş istasyonu donanımı kullanıldı.

Proje Adı : Kalamis Liman Restaurant, Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Restoran

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.