Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Duş

Rain Soft

Duş Doğadaki şelale manzarası herkesi çekebilir ve onu izleyebilir veya altında duş yapabilir, rahatlatıcı bir felling yaratabilir. evde şelale altında. bu tasarımda sıçramasına iki tür vardır. Yumruk modu: Suyun yoğunluğu veya konsantrasyonu ortadadır ve vücut yıkanabilir. İkinci mod: Su, yüzüğü çevreleyen dikey olarak dökülür ve şampuan kullanılabilir ve etrafı su duvarı ile çevrilidir ve bu duvar ben ol

Proje Adı : Rain Soft , Tasarımcıların adı : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Müşterinin adı : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Duş

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.