Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Territoria Festival

Kurumsal Kimlik 8. Çağdaş Sanat Festivali "Territoria" için kimlik. Festival, çeşitli türlerde çağdaş sanatın özgün ve deneysel çalışmalarını sunuyor. Görev, festivalin kimliğini markalaştırmak ve hedef kitlesi arasında ilgi uyandırmak, yeni temalara kolayca uyarlanabilen bir organizasyon yapısı oluşturmaktı. Temel fikir, çağdaş sanatın dünyanın farklı bir perspektifi olarak yorumlanmasıydı. "Farklı bir perspektiften sanat" sloganı bu şekilde ortaya çıktı ve grafiksel gerçekleşme ortaya çıktı.

Proje Adı : Territoria Festival, Tasarımcıların adı : Oxana Paley, Müşterinin adı : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Kurumsal Kimlik

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.