Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Rekreasyon Tesisleri

Winter under the roof

Rekreasyon Tesisleri Astana'da kayak aktivitesi yok Kayak aktiviteleri. Dağ aktiviteleri ve alp disiplini için yarışmaya hazırlanmak için kapalı kayak merkezi adı verilen nesne icat edildi. Farklı kayak sahiplik becerileri için üç tür parkur sağlar. Seyircilerin spor etkinliklerini izlemesi için tasarlandı. Otel yabancı sporcular ve ziyaretçi merkezi için tasarlanmıştır. Cephede karla kaplı dağ vadisi buz fikrini yansıtır. Destek merkezi hala buz sarkıtlarına benziyor. Kazakistan'da kayak yapmayı amaçlayan böyle bir merkez fikri.

Proje Adı : Winter under the roof, Tasarımcıların adı : Ozimuk Tatyana, Müşterinin adı : The diploma project.

Winter under the roof Rekreasyon Tesisleri

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.