Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gıda Besleyici

Food Feeder Plus

Gıda Besleyici Food Feeder Plus, çocukların yalnız yemek yemelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ebeveynler için daha fazla bağımsızlık anlamına gelir. Ebeveynler tarafından yapılan yiyecekleri ezdikten sonra bebekler kendi başlarına tutabilir ve emip çiğneyebilirler. Food Feeder Plus, bebeklerin büyüyen iştahını tatmin etmek için daha büyük, esnek bir silikon keseye sahiptir. Küçüklerin taze katı yiyecekleri güvenli bir şekilde keşfetmelerini ve tadını çıkarmalarını sağlayan bir beslenme esastır. Yiyeceklerin püre haline getirilmesine gerek yoktur. Yiyecekleri silikon keseye yerleştirin, geçmeli kilidi kapatın ve bebekler taze yiyeceklerle kendi kendine yemenin tadını çıkarabilir.

Proje Adı : Food Feeder Plus, Tasarımcıların adı : Kidsme, Müşterinin adı : kidsme.

Food Feeder Plus Gıda Besleyici

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.