Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel

Sheraton Bursa

Otel Animasyon, otelin her yerine rehberlik eden geniş kapsamlı bir modelleme olmalıdır.Lobi, konferans odaları, ana restoran, Fitness & Spa Merkezi, Türk hamamı ve VIP Türk hamamları, masaj odaları gibi çeşitli ortak alanlar executive lounge, havuz, dinlenme odaları ve dahası standart odalar, süitler, başkanlık süiti 4 ayda modellenmiştir. 60 günlük render sürecinden sonra tüm modellenen alanlar 6750 karelik 4.30 saniyelik animasyona dönüştürülmüştür. Sheraton Bursa'nın tanıtımında önemli bir unsur.

Proje Adı : Sheraton Bursa, Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Otel

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.