Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sensörlü Musluk

miscea LIGHT

Sensörlü Musluk Miscea LIGHT sensörlü etkin musluk serisinde, rahatlık ve maksimum el hijyeni faydaları için doğrudan musluk içine yerleştirilmiş entegre bir sabunluk bulunur. Hızlı ve güvenilir sensör teknolojisi kullanarak, hijyenik ve ergonomik el yıkama deneyimi için sabun ve su dağıtır. Dahili sabunluk, bir kullanıcı eli sabun sektörünün üzerinden geçtiğinde etkinleştirilir. Sabun, yalnızca kullanıcının eli musluğun sabun çıkışının altına yerleştirildiğinde dağıtılır. Ellerinizi su çıkışının altında tutarak sezgisel olarak su alınabilir.

Proje Adı : miscea LIGHT, Tasarımcıların adı : Rob Langendijk, Müşterinin adı : miscea GmbH.

miscea LIGHT Sensörlü Musluk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.