Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük Ve Küpe

Droplet Collection

Yüzük Ve Küpe Damlacık takı koleksiyonu, ilhamını su damlasının huzur ve güzelliğinden alıyor. 3D tasarımı ve geleneksel tezgah tekniğini birleştirerek, bir yaprak üzerindeki damlacıkların oluşumunu araştırıyor. Parlak 925 gümüş kaplama su damlacığının yansıtıcı yüzeyini taklit ederken tatlı su incileri de tasarıma eğlenceli bir şekilde entegre edilmiştir. Yüzük ve küpelerin her açısı, tasarımı çok yönlü tutan farklı bir oluşum gösterir.

Proje Adı : Droplet Collection, Tasarımcıların adı : Lisa Zhou, Müşterinin adı : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Yüzük Ve Küpe

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.