Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Amiral Gemisi Mağaza

Lenovo

Amiral Gemisi Mağaza Lenovo Flagship Store, izleyicilere mağazada oluşturulan yaşam tarzı, hizmet ve deneyim yoluyla etkileşim ve paylaşım için bir platform sağlayarak marka imajını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Tasarım konsepti, bilgi işlem cihazı üreticisinden tüketici elektroniği sağlayıcıları arasında lider bir markaya geçişi sağlama misyonuna dayanılarak tasarlanmıştır.

Proje Adı : Lenovo, Tasarımcıların adı : Johnson Li, Müşterinin adı : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Amiral Gemisi Mağaza

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.