Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Athos

Sehpa Brezilyalı modernist sanatçı Athos Bulcao tarafından yaratılan mozaik panellerden esinlenilen gizli çekmeceli bu sehpa, panellerinin güzelliğini ve parlak renklerini ve mükemmel şekillerini iç mekana taşımak için tasarlandı. Yukarıdaki ilham, bir bebek evi için bir masa oluşturmak için birbirine yapıştırılmış dört kibrit kutusundan oluşan bir çocuk el sanatları ile birleştirildi. Mozaik nedeniyle, tablo bir bulmaca kutusuna atıfta bulunuyor. Kapatıldığında çekmeceler fark edilemez.

Proje Adı : Athos, Tasarımcıların adı : Patricia Salgado, Müşterinin adı : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Sehpa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.