Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ahşap Oyun

BlindBox

Ahşap Oyun BlindBox, bulmaca ve hafıza oyunlarını birleştiren bir ahşap oyun olarak, işitme ve dokunma duyularını güçlendirir. İki kişilik, sıra bazlı bir oyundur. Bilyelerini rakibinden önce toplayan oyuncu oyunu kazanır. Bilyeleri düşürmek için yatay çubuklar hareket ettirilerek çubukların ortalarındaki delikler aynı hizaya getirilir ve bilyeler için yollar oluşturulur. Oyun rakibin hareketlerini engellemek için stratejik düşünmeyi, doğru hamleyi yapmak için iyi bir hafızayı ve bilyeleri doğru yöne yönlendirmek için yüksek dikkati gerektirir.

Proje Adı : BlindBox, Tasarımcıların adı : Ufuk Bircan Özkan, Müşterinin adı : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Ahşap Oyun

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.