Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Cell

Sehpa Bu mobilya parçası, iç mekanın kalitesini ve estetiğini yükseltmeyi, tüketim ve seri üretime ilişkin sorunları gündeme getirmeyi amaçlamaktadır. Bu proje hücrelerden oluşmaktadır. Her hücre, farklı boyut ve renkte farklı bir ihtiyaca, farklı bir depolama alanına karşılık gelir. Renkler birbirleriyle ve yerleştirildikleri alanla etkileşime girer. Sehpa, hareket kabiliyetinde kolaylık sağlamak için tekerlekler üzerinde olabilir. Tekerleklerde değilse, her hücre diğerlerinden ayrılabilir ve bir yan masa olarak yerleştirilebilir. Ayrıca aynı renk ve büyüklükteki hücreler tekrarlanarak duvara yerleştirilebilir.

Proje Adı : Cell, Tasarımcıların adı : Anna Moraitou, Müşterinin adı : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Sehpa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.