Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sütun Kiriş Yapısı

Brackets

Sütun Kiriş Yapısı Tasarım, her bir binanın önceki yapısına adapte olurken, dünyanın her yerindeki çatıların yararsız alanlarını rehabilite etmek için modüle edilmiş sistemler sağlamak için teknik bir çözümdür. Çok işlevlerinden biri elektriği korumaktır. Aynı zamanda, kendisi için sağlanan kaplamayla, farklı malzemelerle veya kaplamalarla veya tezgahlar, masalar ve bölmeler gibi döşeme vurgularıyla iç mekanda işlev görecek şekilde estetik olarak tasarlandı. Ayrıca, alanları enerjisel olarak sürdürülebilir kılan bir güneş ısıtıcı sistemi de sağlar.

Proje Adı : Brackets, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Sütun Kiriş Yapısı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.