Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kentsel Dönüşüm

Tahrir Square

Kentsel Dönüşüm Tahrir Meydanı, Mısır siyasi tarihinin bel kemiğidir ve bu nedenle kentsel tasarımını yeniden canlandırmak politik, çevresel ve sosyal bir taleptir. Ana plan, trafik akışını bozmadan caddelerin bazılarını kapatmayı ve bunları mevcut meydanda birleştirmeyi içerir. Daha sonra, rekreasyonel ve ticari işlevlerin yanı sıra Mısır'ın modern siyasi tarihine damgasını vuracak bir anıtı barındırmak için üç proje oluşturuldu. Plan, gezinti ve oturma alanları için yeterli alanı ve şehre renk katmak için yüksek bir yeşil alan oranını dikkate aldı.

Proje Adı : Tahrir Square, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Kentsel Dönüşüm

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.