Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Saat

PIXO

Dijital Saat Konsept, 70'lerde mekanik saatin "haddeleme sayılarını" "dijitalleştirmek" üzeredir. Tam nokta vuruşlu ekranı ile PIXO, akıcı animasyonlu "yuvarlanan" sayıları gösterebilir. İtmeli diğer dijital saatlerin aksine, PIXO'nun yalnızca aşağıdakileri içeren tüm modları çalıştıran döndürülebilir bir kurma kolu vardır: Zaman modu, Dünya saati, Kronometre, 2 Alarm, Saatlik zil ve Zamanlayıcı. Genel tasarım, yeni uygulama ile dijital şeyleri seven insanları hedefliyor. Çeşitli renk kombinasyonu ve unisex kasa tasarımı, farklı kullanıcıların tercihlerine uyabilir.

Proje Adı : PIXO, Tasarımcıların adı : PIXO TEAM, Müşterinin adı : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO Dijital Saat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.