Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülebilir Kahve Sandalyeleri Ve Şezlonglar

Twins

Dönüştürülebilir Kahve Sandalyeleri Ve Şezlonglar İkizler sehpa konsepti basittir. İçi boş bir sehpa, içinde iki tam ahşap koltuk saklar. Masanın sağ ve sol yüzeyleri, aslında koltukların çıkarılmasını sağlamak için masanın ana gövdesinden çekilebilen kapaklardır. Koltuklar, koltuğu doğru konuma getirmek için döndürülmesi gereken katlanabilir ayaklara sahiptir. Sandalye veya her iki sandalye dışarı çıktığında, kapaklar masaya geri döner. Sandalyeler dışarıdayken, masa aynı zamanda büyük bir saklama bölmesi olarak da çalışır.

Proje Adı : Twins, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : MFF.

Twins Dönüştürülebilir Kahve Sandalyeleri Ve Şezlonglar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.