Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Alanı

C&C Design Creative Headquarters

Ofis Alanı C&C Design'ın yaratıcı merkezi endüstri sonrası bir atölyede bulunmaktadır. 1960'lı yıllarda binası kırmızı tuğla fabrikasından dönüştürülmüştür. Mevcut durumun ve binanın tarihi belleğinin korunması göz önünde bulundurularak, Tasarım ekibi iç dekorasyonda orijinal binaya zarar vermemek için ellerinden geleni yapmıştır.İç tasarımda çok fazla köknar ve bambu kullanılmaktadır. Açılış ve kapanış ve mekanların değiştirilmesi akıllıca tasarlanmıştır. Farklı bölgeler için aydınlatma tasarımları farklı görsel ortamları yansıtır.

Proje Adı : C&C Design Creative Headquarters, Tasarımcıların adı : Zheng Peng, Müşterinin adı : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Ofis Alanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.