Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sergi Alanı

IDEA DOOR

Sergi Alanı Guangzhou tasarım haftası 2012 C & C pavilion çok boyutlu ve eşzamanlı bir uzay cihazıdır. Dört yöne uzanan pencereler ve kapılar, kurumsal hoşgörü, açıklık ve çeşitlendirilmiş geliştirme kavramını temsil eden ekran alanı içinde ve dışında akıllı dönüşüm ve etkileşim gerçekleştirir. Artırılmış gerçekliğin etkileşimli ekran teknolojisini ve gerçek ortam ile sanal ortamın üst üste binmesini benimseyerek, cihazın içindeki kurumsal tasarım durumu, ekran formunun iki boyuttan çok boyuta dönüştürülmesini sağlar.

Proje Adı : IDEA DOOR, Tasarımcıların adı : Zheng Peng, Müşterinin adı : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Sergi Alanı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.