Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut

Baan Citta

Konut Anahtar tasarım konsepti, eski Budist metinlerinde “Saf toprak” olarak tanımlanan efsanevi bir krallık olan Dünya üzerinde bir Shambhala yaratmaktı. Budistler, Shambhala'nın yaratılmasının nihai ruhani cennetin yaratılması olduğuna inanırlar. Baan Citta tasarımının en sakinleştirici ancak şaşırtıcı yönlerinden biri de renk kullanımıdır. Konservatif olarak nötr renkler, tasarımcılar tarafından modern evler için seçilen belirgin renk şemasıdır. Baan Citta, doğadaki Dünya'nın renkleri arasında nötr bir palette renk sevinçlerinin modernliğini gösterir.

Proje Adı : Baan Citta, Tasarımcıların adı : Catherine Cheung, Müşterinin adı : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Konut

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.