Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye Ve Broş

I Am Hydrogen

Kolye Ve Broş Tasarım, kozmosun tüm seviyelerinde yeniden üretilen aynı kalıpları gören Neoplatonik makrokozmos ve mikrokozmos felsefesinden esinlenmiştir. Altın oran ve fibonacci dizisine atıfta bulunan kolye, ayçiçekleri, papatyalar ve diğer çeşitli bitkilerde görüldüğü gibi doğada gözlemlenen filotaksis modellerini taklit eden matematiksel bir tasarıma sahiptir. Altın torus, uzay-zaman dokusuna sarılmış Evreni temsil eder. "Ben Hidrojendirim" aynı anda bir "Tasarımın Evrensel Sabiti" ve Evrenin kendisinin bir modelini temsil eder.

Proje Adı : I Am Hydrogen, Tasarımcıların adı : Ezra Satok-Wolman, Müşterinin adı : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen Kolye Ve Broş

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.