Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uyarlanabilir Mücevher

Gravity

Uyarlanabilir Mücevher 21. yüzyılda, yüksek çağdaş teknolojilerin, yeni malzemelerin veya aşırı yeni biçimlerin kullanılması genellikle yenilikler yapmak için bir zorunluluk olsa da, Gravity bunun tam tersini kanıtlar. Yerçekimi, sadece iş parçacığı, çok eski bir teknik ve tükenmez bir kaynak olan yerçekimi kullanan uyarlanabilir bir mücevher koleksiyonudur. Koleksiyon, çeşitli tasarımlara sahip çok sayıda gümüş veya altın unsurdan oluşur. Her biri inci veya taş telleri ve kolye ile ilişkilendirilebilir. Koleksiyon, farklı mücevherlerin sonsuzluğuna benziyor.

Proje Adı : Gravity, Tasarımcıların adı : Anne Dumont, Müşterinin adı : Anne Dumont.

Gravity Uyarlanabilir Mücevher

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.