Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bar Sandalyesi

Barcycling Chair

Bar Sandalyesi Barcycling, spor temalı mekanlar olarak tasarlanmış, bisiklet selesi ve bisiklet pedalı sayesinde bar sandalyesindeki dinamizm imajı ile dikkat çeken bir bar sandalyesidir.Koltuk iskeletinin oluşturulması poliüretan ve koltuğun üstü el dikimi deri ile kaplanmıştır. Poliüretanın yumuşaklığı, doğal deri ve el dikiş kalitesi dayanıklılığı sembolize ederken, ayak dayama pozisyonunun değiştirilemediği standart bar sandalyesinin aksine, barikat, pedalların çeşitli yerlerde tutulmasıyla değişken oturmaların mümkün olmasını sağlar. oturma.

Proje Adı : Barcycling Chair, Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Bar Sandalyesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.