Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Takvim Sizinle kasabalar inşa ediyoruz. NTT East Japan Kurumsal Satış Promosyonunun ilettiği mesaj bu masa takviminde yer almaktadır. Takvim sayfalarının üst kısmı renkli binalardan kesilir ve üst üste binen sayfalar mutlu bir kasaba oluşturur. Bu, her ay bina çizgisinin manzarasını değiştirmenin keyfini çıkarabileceğiniz ve tüm yıl boyunca mutlu kalmanız için sizi dolduran bir takvim.

Proje Adı : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Tasarımcıların adı : Katsumi Tamura, Müşterinin adı : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Takvim

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.