Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

NTT COMWARE “Season Display”

Takvim Bu, zarif kabartma üzerine mevsimsel motifler içeren, oyuk bir tasarımla yapılmış bir masa takvimidir. Tasarımın en önemli özelliği görüntülendiğinde, mevsimsel motifler en iyi görüntüleme için 30 derecelik bir açıyla ayarlanır. Bu yeni biçim, NTT COMWARE'in yeni fikirler üretme konusundaki özgün yeteneğini ifade ediyor. Düşünce takvimi işlevselliği bol yazma alanı ve kurallı çizgiler ile verilir. Hızlı görüntüleme ve kullanımı kolay, diğer takvimlerden ayıran özgünlükle doludur.

Proje Adı : NTT COMWARE “Season Display”, Tasarımcıların adı : Katsumi Tamura, Müşterinin adı : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Takvim

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.