Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Iç Tasarım

Mundipharma Singapore

Ofis Iç Tasarım Resepsiyon alanının dekorasyonu, dairesel ışıklar, tam cam paneller, buzlu çıkartmalar, beyaz mermer tezgah, renkli sandalyeler ve çeşitli geometrik şekillerle dolu yeni bir yüz germe gibi ofise çok modern bir his yaratıyor. Parlak ve cesur tasarım, tasarımcının kurumsal imajı ortaya çıkarma niyetinin bir göstergesidir, özellikle de şirket logosunun özellik duvarında harmanlanmasıyla. Stratejik alanlarda titiz aydınlatma düzeni ile birlikte, resepsiyon alanı tasarım açısından gürültülü ve yine de estetik çekiciliğini sessizce sunuyor.

Proje Adı : Mundipharma Singapore, Tasarımcıların adı : Priscilla Lee Pui Kee, Müşterinin adı : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Ofis Iç Tasarım

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.