Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Pillow Stool

Sandalye Basit ama birçok özelliği barındırıyor. Birinci kattaki ve ikinci parçanın üzerindeki çelik çubuklar farklı yönlere gider, böylece sihirli bir görselleştirme oluşturmak için birbirlerini keserler. Yan yapının eğri sayacı, kullanıcıların rahatça oturması için yuvarlak kenarlar ve yüzeyler sağlar. İlk kat ile oturma parçasının ikinci katmanı arasında, çubuklar dergileri veya gazeteleri depolamak için boş bir alan oluşturur. Dışkı, kullanıcılara yalnızca davetkar bir jest vermekle kalmaz, aynı zamanda onlara faydalı işlevler de sunar.

Proje Adı : Pillow Stool, Tasarımcıların adı : Hong Ying Guo, Müşterinin adı : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.