Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Ring Watch

Saat Yüzük İzleme, iki yüzük lehine sayıları ve elleri ortadan kaldırarak geleneksel bir kol saatinin maksimum sadeliğini temsil eder. Bu minimalist tasarım, saatin göz alıcı estetiğiyle mükemmel bir şekilde eşleşen temiz ve basit bir görünüm sağlar. İmzalı taç, saati değiştirmek için hala etkili bir araç sunarken, gizli e-mürekkep ekranı olağanüstü renklerle canlı renk bantlarını gösterir, sonuçta daha uzun bir pil ömrü sağlarken analog bir yönü korur.

Proje Adı : Ring Watch, Tasarımcıların adı : Javier Vallejo Garcia, Müşterinin adı : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Saat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.