Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sergi Ve Müzakere Alanı

All Love in Town Sales Center

Sergi Ve Müzakere Alanı Ticari alan aynı zamanda bir tiyatro ve müze kadar sanat ve estetikle dolu iş odaklı bir etkinlik alanı olabilir. Tasarımcıların pek azı, insanların ve çevrenin yoğun birleşiminin beklediğimiz kadar önemli hale geldiğini asla düşünmedi. Düşük fiyatlı malzeme-ampuller, Ping Pong ve Noel dekorasyon toplarından en iyi şekilde yararlanarak, insanların içine girerken akor uyduran bir iç mekan yarattık. ayırt edici tasarım nedeniyle tüm endüstride o aylar.

Proje Adı : All Love in Town Sales Center, Tasarımcıların adı : Raynon Chiu, Müşterinin adı : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Sergi Ve Müzakere Alanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.