Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

5x5

Sandalye 5x5 sandalye, sınırlamanın bir zorluk olarak kabul edildiği tipik bir tasarım projesidir. Sandalyenin oturağı ve arkası şekillendirilmesi çok zor olan xilith malzemeden yapılmıştır. Xilith, yer yüzeyinin 300 metre altında bulunan ve bir kömürle gelen hammaddedir. Şu anda hammaddenin çoğu atıldı. Çevre açısından bakıldığında, bu malzeme dünya yüzeyinde atık oluşturur. Bu nedenle, sandalye tasarımı hakkındaki fikir çok kışkırtıcı ve zorlayıcı görünüyordu.

Proje Adı : 5x5, Tasarımcıların adı : Barbara Princic, Müşterinin adı : Sijaj Hrastnik.

5x5 Sandalye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.