Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

Pollen

Yüzük Her parça bir doğa parçasının yorumudur. Doğa, dokulara ışık ve gölgelerle oynayarak mücevherlere hayat vermek için bir bahane olur. Amaç, doğanın duyarlılığı ve duygusallığı ile tasarlayacağı gibi, yorumlanmış şekillere sahip bir mücevher sağlamaktır. Tüm parçalar, mücevheratın dokularını ve özelliklerini geliştirmek için el yapımıdır. Stil bitki yaşam maddesine ulaşmak için saftır. Sonuç, doğaya derinden bağlı eşsiz ve zamansız bir parça verir.

Proje Adı : Pollen, Tasarımcıların adı : Christine Alexandre, Müşterinin adı : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Yüzük

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.