Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Mama Sandalyesi

oUeat

Çok Fonksiyonlu Mama Sandalyesi Nu Vila çocuk tasarımı Bruna Vila ve Núria Motjé tarafından ortaklaşa kuruldu, ikizler veya benzer yaştaki kardeşleri olan evler için özel bir hat ile çocuklar için çok fonksiyonlu mobilyalar tasarlıyor ve üretiyor. Ahşap ve beyaz tahta kaplamalarından yapılan koleksiyon, 6 aydan 10 yaşına kadar olan çocuklara adanmıştır ve çocukluğun ana aktivitesi olan yaratıcılığı ve oyunu teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, bu mobilyalar sürekli olarak geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir ve her anın ihtiyacına uyarlamak için mümkün olan en az alanı kaplar.

Proje Adı : oUeat , Tasarımcıların adı : nuun kids design, Müşterinin adı : Nuun kids design.

oUeat  Çok Fonksiyonlu Mama Sandalyesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.