Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluk Lavabo Bataryası

Smooth

Musluk Lavabo Bataryası Pürüzsüz musluk lavabo bataryasının tasarımı, bir silindirin en saf formundan esinlenerek, borunun kullanıcıya ulaşana kadar aktığı doğal bir sonuç verir. Düzgün silindirik ve oldukça minimalist bir formla sonuçlanan bu tür bir ürünün sahip olduğu olağan karmaşık formları yeniden yapılandırmayı amaçladık. Hatların neden olduğu şık görünüm, bu nesne bir kullanıcı arayüzü olarak işlevini üstlendiğinde oldukça şaşırtıcı hale geliyor, çünkü bu, dinamik bir tasarımı bir lavabo bataryasının mükemmel işlevselliği ile birleştiren bir model.

Proje Adı : Smooth, Tasarımcıların adı : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Müşterinin adı : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Musluk Lavabo Bataryası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.