Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şezlong

Riza Air

Şezlong Kulüplerin, konutların ve otellerin salon alanlarına uygun çağdaş tasarım sandalye. Sırtta özel bir ızgara ile tamamlanan organik görünümlü bir yapı ile üretilen Riza sandalye, sadece sürdürülebilir masif ahşap ve doğal verniklerle hayata geçiyor. Tasarım ilhamı Katalan mimar Antoni Gaudí'nin çalışmalarından ve modernist mimarın Barselona'da bıraktığı mirastan, doğa unsurları ve organik görünümden ilham aldı.

Proje Adı : Riza Air, Tasarımcıların adı : Thelos Design Team, Müşterinin adı : Thelos.

Riza Air Şezlong

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.