Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Öğrenci Yurdu

Koza Ipek Loft

Öğrenci Yurdu Koza İpek Loft, craft312 stüdyosu tarafından 8000 m2 alanda 240 yatak kapasiteli öğrenci konukevi ve gençlik merkezi olarak tasarlanmıştır. Koza İpek Loft inşaatı Mayıs 2013'te tamamlanmıştır.Genel olarak, yenilikçi, modern ve modern bir yapıdan oluşan 12 katlı binaların katlarında misafirhane girişi, gençlik merkezi girişi, restoran, konferans odası ve fuaye, çalışma salonları, odalar ve idari ofisler konforlu yaşam alanları tasarlandı. Her kata göre düzenlenmiş çekirdek hücrelerde 2 kişilik odalar, iki bölme ve 24 kişilik kullanım.

Proje Adı : Koza Ipek Loft, Tasarımcıların adı : Craft312 Studio, Müşterinin adı : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Öğrenci Yurdu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.