Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

Flowing Arcs

Yüzük Flowing Arcs geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde değildir. Arka arkaya devam eden yarım halkalardan oluşmaktadır. Herhangi bir parmağa veya yan yana iki parmağa takılabilmektedir. Geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde olmadığı için değişik şekillere sokularak kullanılabildiği gibi, kullanılmadığı zaman farklı şekillere sokularak bir süs eşyası olarak da kullanılabilir. Bu çok yönlü yüzük kullanıcının zevkine göre farklı metallerden ve değerli taşlardan oluşabilmektedir.

Proje Adı : Flowing Arcs, Tasarımcıların adı : Sun Hyang Ha, Müşterinin adı : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Yüzük

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.