Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran Ve Bar

Wah Marathi

Restoran Ve Bar Bu butik restoranın anahtarı sadeliktir. Geleneksel yerel sanat-e-gerçekler, sergiler ve ticari bir kıyafet olarak hareket eden bir dizi cesur renkle oynarken dünyevi bir görünümle oynuyor. Doğal Öğeler - ahşap, taşlar ve ilgi çekici ışık ve gölge oyunu, bir bölümden diğerine akarken İlahi deneyimi canlandırır. Hint felsefesini oldukça ustaca tasvir ederek işlevsel, aynı zamanda duygusal ve görsel bir zevk sunuyor.

Proje Adı : Wah Marathi, Tasarımcıların adı : Ketan Jawdekar, Müşterinin adı : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi Restoran Ve Bar

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.