Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şifreli Kilit Torbası

The Colored Lock Bag

Şifreli Kilit Torbası 'Kilit' renkli şifreli kilittir. İnsanlar çantayı sadece sayılarla değil, renk eşleşmeleriyle açabilirler. Bu moda aksesuarları çantalar için kullanılır. Çantaların çeşitli dış tasarımları yapılabilir ve kişiler bu çantaları renkli şifreli kilit imzası ile tanımlayabilir. Kullanıcılar, bireyleri özelleştirmek için kendi renk şifrelerini kendileri oluştururlar. Bu projeyi başarmak için, hava kızarma, deri işleme, renk tabakası, vb.Gibi süreç yapma yöntemleri kullanıldı.

Proje Adı : The Colored Lock Bag, Tasarımcıların adı : jiwon, Shin., Müşterinin adı : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Şifreli Kilit Torbası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.