Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çatı Tarım Kulesi

Floating Nests

Çatı Tarım Kulesi Yapay taç iki büyük çatı formasyonu yüzen yuvalar olarak yerleştirilen hayali dev bir ağaç şeklinde Loft Londra Çiftlik Kulesi. Yaşam boyu benzeri görülmemiş bir lezzet vizyonu (joie de vivre), aynı zamanda tüm Büyükşehir lojistiğini kullanıyor. "Yüzen yuva kavramı", mevcut arsa alanı üzerinde minimum etki ile bağlantılı olarak, ilgili arsanın üzerindeki hava boşluğunun yüksek bir şekilde kullanılmasına dayanır. Tüm yuva seviyelerinin ana kullanımı, dikey tarım ve yaşanabilir çatı alanlarının bir karışımı olarak tanımlanmaktadır.

Proje Adı : Floating Nests, Tasarımcıların adı : Peter Stasek, Müşterinin adı : London .

Floating Nests Çatı Tarım Kulesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.