Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dergi

Going/Coming

Dergi Kalkışlar ve varışlar fikrine dayalı olarak bu kurul dergisi iki bölüme ayrılmıştır: Gidiş / Geliş. Going, avrupa şehirleri, seyahat deneyimleri ve yurtdışına çıkma ipuçları ile ilgilidir. Her baskıda bir ünlü pasaportu bulunur. "Gezginler Cumhuriyeti" pasaportu, o kişi ve görüşmeleri hakkında kişisel bilgilere sahiptir. Gelmek, bir seyahatin en iyisinin eve dönmek olduğu fikriyle ilgilidir. Ev dekorasyonu, yemek pişirme, ailemizle ilgili aktiviteler ve evimizin daha iyi tadını çıkarmak için makaleler hakkında konuşuyor.

Proje Adı : Going/Coming, Tasarımcıların adı : Catarina Jordão, Müşterinin adı : .

Going/Coming Dergi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.